Dagmara Kaźmierska z “Królowych Życia” rozpływa się nad Antkiem Królikowskim: “DZIECKO SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI”

Dagmarze Kaźmierskiej zdecydowanie nie sposób odmówić charyzmy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej gwiazd, do których ma szeroki dostęp na planie filmowym, poddaje się jej urokowi. Na pierwszy ogień poszedł Bogusław Linda, którego Dagmara jest wielką fanką. Teraz zaś kontrowersyjna celebrytka postanowiła pochwalić się znajomością z najnowszą muzą Vegi – Antkiem Królikowskim, który od kilku dni jest ponownie “do wzięcia”.

bCFwgBbH

Kaźmierska podzieliła się na Instagramie zdjęciem z Królikowskim we wtorkowe popołudnie. Mamy szczerą nadzieję, że te kilka linijek czystej poezji, które Dagmara naskrobała na cześć Antka, trafi ostatecznie na jego profil na Tinderze. Z taką reklamą któż mógłby się mu oprzeć?

Dziecko szczęścia i miłości. Antoś. Cudowny chłopak i tak serdeczny, aż serce się śmieje, jak jego oczy. Jest to jedyny człowiek, jakiego znam, któremu zawsze, ale to zawsze śmieją się oczy, a to, co w oczach to i w sercu – przestrzega bogata w życiową mądrość Kaźmierska.

bCFwgBbN

Królowa nie zapomniała też o zwyczajowych pozdrowieniach dla swoich poddanych.

Całuję mocno Kochani i życzę, by wydarzyło się dziś coś, na co wasze oczka się uśmiechną – czytamy na profilu Kaźmierskiej.

Myślicie, że z tak kwiecistą rekomendacją Królikowskiemu łatwiej będzie odszukać kolejną partnerkę?

bCFwgBbO

bCFwgBbP

bCFwgBci

Read More