Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dyżur konsularny w Miami 11-13 CZERWCA

June 11 - June 13

Wydział Konsularny Ambasady RP w Waszyngtonie informuje, że w dniach 11-13 czerwca 2019 roku w Miami odbędzie się dyżur konsularny dla obywateli polskich pragnących złożyć wniosek o wydanie polskiego paszportu. Podczas spotkania z konsulami będzie można również uzyskać informacje związane z poświadczeniem polskiego obywatelstwa oraz uzyskaniem polskich aktów stanu cywilnego. Podczas dyżuru wymagane jest posiadanie oryginałów dokumentów oraz ich kopii. Informacje paszportowe dostępne są na naszej stronie internetowej (link).

W celu umówienia spotkania z konsulem w Miami nie trzeba rejestrować wizyty w systemie e-konsulat. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 202-499-1930 lub na adres waszyngton.amb.wk@msz.gov.pl, w temacie wiadomości proszę wpisać: DYŻUR W MIAMI, a w treści następujące informacje:

 

1.            Imię i nazwisko

2.            Numer telefonu

 

Pracownik Wydziału Konsularnego skontaktuje się z Państwem telefonicznie w celu ustalenia niezbędnych dokumentów oraz opłaty konsularnej (wyłącznie w formie MONEY ORDER lub CASHIER’S CHECK wystawionym dla “Embassy of the Republic of Poland”) i dokładnego terminu spotkania.

 

Tylko osoby zapisane na spotkanie będą mogły zostać przyjęte podczas dyżuru.

 

Termin:

11 czerwca, 9.00-17.00, sprawy paszportowe

12 czerwca, 8.00-16.00, sprawy paszportowe

13 czerwca, 8.00-11.00, sprawy z zakresu aktów stanu cywilnego i obywatelstwa polskiego, ewentualnie inne kwestie prawne

Miejsce (mapa):

Konsulat Honorowy

1440 79 Street Causeway #117

MIAMI, FL 33141

 

 

Informujemy również, że wnioski paszportowe można złożyć w dowolnym konsulacie, w tym zakresie nie obowiązuje rejonizacja.

więcej informacji paszportowych….

Details

Start:
June 11
End:
June 13
Website:
https://waszyngton.msz.gov.pl/

Organizer

Ambasada RP w Washingtonie